آفر تور هوایی و زمینی آنتالیا نوروز ۱۴۰۱

انتالیا در کشور ترکیه یکی از بهترین مقاصد گردشگری در این منطقه آسیایی-اروپایی است. همیشه در بین تمام پیشنهاد های سفر خارجی، تور آنتالیا و دیدار از جاذبه های توریستی این شهر پر جنب و جوش، سفر به این شهر زیبا بسیار وسوسه انگیز است.

آنتالیا را باید یکی از بهترین شهرهای ترکیه بدانیم، و به خصوص در بین مردم ما نیز دارای محبوبیت بسیار زیادی است. آنتالیا جاذبه های دیدنی بسیار زیادی دارد و برای یک سفر مناسب و خاطره انگیز بهتر است حداقل زمانی یک هفته ای را برای سفر و دیدار از جاذبه های توریستی اش کنار بگذارید.

سفر به آنتالیا در فصل بهار، بهترین زمان برای تجربه آب و هوایی دلپذیر در ترکیه

آنتالیا شهری ساحلی است و سفر به چنین شهرهایی در فصل بهار جاذبه های طبیعی بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد. در فصل بهار آنتالیا رطوبت هوا و دما در بهترین وضعیت خود قرار می گیرد و زمینه ساز خاطرات بسیار زیبایی است.

محدوده دمای هوای در فصل بهار آنتالیا در حدود ۱۶ تا ۲۴ درجه سانتی گردا بوده و هرچه به تابستا نزدیک می شویم، دمای هوا رو به گرمی می گذارد. شهر آنتالیا نسبتا سرسبز و زیباست، اما بهترین جلوه از شهر را می توانید در فصل بهار آنتالیا مشاهده کنید. در بین تمام فصل های شلوغ ترکیه، فصل بهار مقام دوم را به خود اختصاص داده است و دومین فصل شلوغ سفر به حساب می آید.

به عنوان یک نتیجه گیری کلی، اگر به دنبال این هستید که از بهترین آب و هوای آنتالیا در سفر خود بهره مند شوید، بهترین زمانی که برای سفر می توانیم به شما معرفی کنیم، فصل بهار است.