تور آلانیا نوروز ۱۴۰۱

لطفا برای اطلاع از نرخها به پکیج مراجعه بفرمایید

آلانیا یکی از شهرهای تاریخی ترکیه است که در ۱۲ کیلومتری آنتالیا قرار دارد. این شهر تاریخی امروز به مقصد اول بسیاری از گردشگران تبدیل شده است

زیبایی هایی که این شهر دارد، هر مسافر و مهاجری را همانند آهنربا به خود جذب می کند و هر چیز خوبی که برای زندگی یا تفریح در تعطیلات نیاز دارید را در اختیارشان قرار می دهد. تصور ترکیب دریا، جنگل های آرام در کنار جاذبه های گردشگری به خودی خود زیبا است، حال تمام این موارد را آلانیا با بافت جغرافیایی و فرهنگی خاص، دریای مدیترانه ای فیروزه ای، غذاهای معروف و خوش طعم ترکیه و هتل هایی راحت کنار یکدیگر قرار داده است.

به طور کلی آلانیا با داشتن جاذبه های طبیعی و آثار تاریخی و فرهنگی، آب و هوای مطلوب، موقعیت جغرافیایی خوب و ویژگی های دیگری که در ادامه با آنها آشنا می شوید، سهم ۹ درصدی در صنعت گردشگری ترکیه را از آن خود کرده است. صنعت گردشگری بالغ بر ۶۰ سال است که به عنوان رکن اصلی این شهر تبدیل شده و نتیجه آن افزایش جمعیت و زندگی افراد مختلف با نژادهای متفاوت به صورت مسالمت آمیز در کنار یکدیگر می باشد.

اب و هوای آلانیا از ۳۶۵ روز سال، ۳۰۰ روز آفتابی است و در کل معتدل و مدیترانه ای می باشد. حتی در زمستان آب و هوا معتدل و بارانی دارد و متوسط میانگین سردی هوا در این شهر ۱۶ درجه سانتی گراد و گرما ۳۲ درجه سانتی گراد می باشد، که این آب و هوای خوب شرایط سفر در هر فصل از سال را فراهم می کند.

اما پیشنهاد می کنیم در فصل های بهار و تابستان به این شهر سفر کنید، تا شرایط ورزش های آبی فراهم باشد و نهایت لذت را ببرید.

جاهای دیدنی آلانیا

قلعه آلانیا

پارک آبی آلانیا

ساحل کلئوپاترا آلانیا

غار فسفرلو آلانیا

غار دیم

غار کورسانلار – غار دزدان دریایی آلانیا

غار داملاتاش